
Lenovo IdeaPad Flex 5 Intel Core i3 13th Gen 1315U – (8 GB/512 GB SSD/Windows 11 Home) 14IRU8 2 in 1 Laptop 82Y0004RIN (14 Inch, Arctic Grey, 1.5 kg, with MS Office, Touch)…
₹34,999 on Amazon India
Buy on Amazon India- RAM: 8GB RAM
- Storage: 512GB SSD
- Display: 14" 1920x1200
- GPU: Intel UHD Graphics
- Weight: 1.5 kg
Full Specifications
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaPad Flex 5 |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| Display | 14" 1920x1200 |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Weight | 1.5 kg |
| Price | ₹34,999 |