
Lenovo V15 G4 AMD Ryzen 5 7520U 15.6 inch FHD Laptop, AMD Graphics, 16GB DDR5 5500Mhz Ram, 512GB SSD NVMe, Windows 11, Dolby Audio, Arctic Grey, 1 Year Onsite Brand Warranty
₹57,000 on Amazon India
Buy on Amazon India- Processor: Amd Ryzen 5
- RAM: 16GB DDR5
- Storage: 512GB SSD
- OS: Windows 11 Home
- Weight: 1.65 kg
Full Specifications
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Lenovo V15 G4 |
| Processor | Amd Ryzen 5 |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Weight | 1.65 kg |
| Price | ₹57,000 |