
Dell Inspiron 7440 2in1 Laptop,14 inch Touch FHD+ 250nits(35.56cm)Display, Intel Core i5-1334U Windows 11 Home, 16 GB DDR5 RAM, 512 GB SSD, Active Pen, Intel Graphics, Ice Blue, Backlit KB+FPR, 1.71Kg
₹49,999 on Amazon India
Buy on Amazon India- Processor: Intel Core I5 13th Gen
- RAM: 16GB RAM
- Storage: 512GB SSD
- OS: Windows 11 Home
- Weight: 1.71 kg
Full Specifications
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 7440 2in1 |
| Processor | Intel Core I5 (13th Gen) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Weight | 1.71 kg |
| Price | ₹49,999 |