
Lenovo ThinkBook 16 Ryzen 5 16″ WUXGA IPS Antiglare 300 Nits Thin and Light Laptop (8GB RAM/512GB SSD/DOS/Fingerprint/Arctic Grey/1 Year Onsite/1.7 kg), 21KKA0HFIN
₹44,999 on Amazon India
Buy on Amazon India- Processor: Amd Ryzen 5
- RAM: 8GB RAM
- Storage: 512GB SSD
- Display: 16" 1920x1200
- OS: DOS (No OS)
Full Specifications
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Lenovo Think |
| Processor | Amd Ryzen 5 |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| Display | 16" 1920x1200 |
| Operating System | DOS (No OS) |
| Price | ₹44,999 |