
HP ProBook 14″ FHD 440 G10 | B0QP2PT | i5‑1335U | 16 GB RAM | 1 TB SSD | Integrated Intel Iris Xe | Windows 11 Pro | Wi‑Fi 6E, Front HD Webcam | BLK | FPR | Warranty 1 Year
₹41,999 on Amazon India
Buy on Amazon India- RAM: 16GB RAM
- Storage: 1000GB SSD
- Display: 14"
- OS: Windows 11 Home
Full Specifications
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ProBook 14 |
| Processor | (13th Gen) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 1000 GB SSD |
| Display | 14" |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Price | ₹41,999 |