
acer Professional 14, AMD Ryzen 3-7330U, 8 GB RAM, 512 GB SSD, Full HD 14″, Windows 11 Pro, MSO21, Pro Silver, 1.39 KG, Professional Premium Laptop, Travel Lite
₹34,999 on Amazon India
Buy on Amazon India- Processor: Amd Ryzen 3
- RAM: 16GB DDR4
- Storage: 512GB SSD
- Display: 14"
- OS: Windows 11 Home
- Weight: 1.34 kg
Full Specifications
| Brand | Acer |
|---|---|
| Processor | Amd Ryzen 3 |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Display | 14" |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Weight | 1.34 kg |
| Price | ₹34,999 |