
Samsung Galaxy Book 4 15.6″ Full HD | Intel Core i5 1335U | 16GB RAM | 512GB SSD | Win 11 Home | MS Office’2024 | Fingerprint Reader | Intel Iris XE Graphics | Backlit Keyboard |NP750XGJ-LS6IN |Silver
₹49,999 on Amazon India
Buy on Amazon India- Processor: Intel Core I5
- RAM: 16GB LPDDR4
- Storage: 512GB SSD
- Display: 15.6" 1920x1080
- GPU: Intel Iris XE Graphics
- OS: Windows 11 Home
Full Specifications
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Book 4 15 |
| Processor | Intel Core I5 |
| RAM | 16 GB LPDDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Display | 15.6" 1920x1080 |
| GPU | Intel Iris XE Graphics |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Price | ₹49,999 |